O'la Voga - oficjalny sklep partnerski |
-10% za zapis do newslettera 🛍️
|
Darmowa dostawa w Polsce od 149 zł
Szybkie i wygodne zwroty
Odzież szyta w Polsce
Wysyłka do całej Europy
|

Zwroty


Korzystając z usługi Wygodne zwroty zwrócisz paczkę szybko i wygodnie w jednym spośród tysięcy punktów w całej Polsce.

Stan zwracanego towaru ⚠️

Pewni klienci decydują się zrezygnować z zakupu po użyciu produktów w większym stopniu, niż jest to niezbędne do oceny ich właściwości. W takiej sytuacji klient ponosi odpowiedzialność za ewentualne zmniejszenie wartości towarów. Aby ocenić charakterystykę, cechy i funkcje produktów, klient powinien obchodzić się z nimi ostrożnie i sprawdzać jedynie w sposób analogiczny do tego, jaki byłby możliwy w sklepie stacjonarnym. Przykładowo, klient może przymierzyć odzież, ale nie powinien jej nosić. W związku z tym w okresie na odstąpienie od umowy konsument powinien obchodzić się z towarami i sprawdzać je z należytą starannością. Jeśli zamierzasz zwróćić nam używany towar, miej proszę świadomość, że w pewnych wypadkach poniesiesz koszt obniżenia jego wartości.

Bielizna nie podlega zwrotowi ⚠️

Zgodnie z zapisami naszego regulaminu oraz obowiązaującymi zapisami prawa, prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy Sprzedaży Towaru dostarczanego w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, dlatego prosimy o przemyślane zakupy towarów z kategorii Stroje kąpielowe, Topy damskie oraz Body.

Forma zwrotu pieniędzy

Jeśli uregulowałeś opłatę za zamówienie gotówką podczas odbioru i udostępnisz nam numer swojego rachunku bankowego, zwrot środków zostanie dokonany na wskazany numer rachunku. W przypadku niepodania numeru rachunku bankowego, zwrot nastąpi w formie pierwotnej metody płatności.

Czas na zwrot pieniędzy

Zwrot środków może nastąpić w ciągu 14 dni zgodnie z postanowieniami obowiązujących przepisów prawnych.

Czas na zwrot produktów

Jesteś uprawniony do zwrotu kupionego towaru w okresie 14 dni od momentu otrzymania paczki (prawo do odstąpienia od umowy kupna).

[BANER-WZ]

Wymiana

Chcesz wymienić produkt na inny rozmiar? Zwróć go i w międzyczasie zamów kolejny.

Reklamacja

Jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy z naszym produktem, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem [email protected] i o przesłanie zdjęć reklamowanego produktu.

 Po wstępnej weryfikacji otrzymasz od nas link umożliwiający bezpłatne nadanie przesyłki zwrotnej. Pobierz i wypełnij Formularz Reklamacji dostępny tutaj

Następnie skorzystaj z otrzymanego od nas linku, aby wysłać produkt zwrotnie bez dodatkowych kosztów. 

 Zobowiązujemy się rozpatrzeć Twoją reklamację najszybciej, jak to możliwe, jednak nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty jej złożenia. 


Wszelkie obowiązki i odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta są precyzyjnie określone obowiązującymi przepisami prawa, zwłaszcza w Kodeksie Cywilnym. W przypadku umów sprzedaży, zakres odpowiedzialności Sprzedawcy za niezgodność produktu z umową jest określony przepisami prawa sprzedaży konsumenckiej.

Zagranica

Chcesz zwrócić zakupiony produkt? Chętnie Ci pomożemy! Zwrotu można dokonać do 14 dni od daty dostawy. Zwrotów można dokonać szybko i łatwo, wykonując poniższe czynności: 

 1. Napisz do nas na adres [email protected]. a my wyślemy ci instrukcje dotyczące zwrotu. 

 2. Otrzymasz od nas formularz zwrotu i adres, na który należy wysłać paczkę. Wypełnij go jak najdokładniej i dołącz do przesyłki zwrotnej. 

 3. Dostarczyć przesyłkę wybranemu przewoźnikowi w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki i wysłać ją na własny koszt. 

 4. Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej w naszym magazynie przetworzymy ją w ciągu 10 dni roboczych. Nasz dział zwrotów będzie na bieżąco informować o tym drogą mailową.